Головна » 2018 » Лютий » 19 » ЗУСТРІЧ У ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ
21:44
ЗУСТРІЧ У ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

Роз’яснення діючого пенсійного законодавства у трудових колективах є одним із головних напрямків роботи управління. 12 лютого 2018 року першим заступником начальника управління Ніною Задорожною та заступником начальника управління Валентиною Метьолкіною проведена роз’яснювальна робота у трудовому колективі Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості.

Основними питаннями, які обговорювалися в процесі зустрічі були: вплив розміру заробітної плати і наявного стажу на розмір пенсії, зарахування тих чи інших періодів до страхового стажу, перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам, залежність пенсії від величини прожиткового мінімуму, проблема невірного відображення даних в системі персоніфікованого обліку.

Під час зустрічі надано роз’яснення на запитання щодо призначення пенсії за віком, про реєстрацію та користування веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду.

Ознайомили з друкованим виданням «Пенсійний кур’єр», вручили інформаційні листівки.

У форматі діалогу присутні отримали відповіді на різнопланові питання. На завершення зустрічі, вже традиційно, проведено флешмоб на тему: «Ми за легальну заробітну плату».

 

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Категорія: Новини | Переглядів: 51 | Додав: Redaktor | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]