Головна » 2017 » Листопад » 21 » Тиждень безпеки дорожнього руху
12:26
Тиждень безпеки дорожнього руху

З 13 по 19 листопада 2017 року у рамках десятиліття дій з Безпеки дорожнього руху та з метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів у Васильківському міському центрі дитячої та юнацької творчості був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху.

Протягом тижня було проведено заняття дорожньої грамоти у гуртку «М’яка іграшка»  «Безпека на дорогах залежить від кожного», майстер – клас для гуртківців та педагогів ВМ ЦДЮТ «Перша долікарська допомога при нещасних випадках», заняття – гра у студії розвитку дитини «Малюк» «У гостях у світлофора Моргайка», виховна година у Зразковій  творчій майстерні «Світ сувенірів» «Від рідного порогу безпечна дорога» тощо.

Проведення Тижня показало, що гуртківці в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання дітей у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.

 

 

Категорія: Новини | Переглядів: 55 | Додав: Redaktor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]