Головна » 2018 » Червень » 28 » На гостини до майстрині
11:05
На гостини до майстрині

На вулиці Княжій 6 в м. Василькові проживає Леся Денисенко-Єременко, продовжувач династії гончарів, відомих на весь світ. Рід їх починається з потомственних гончарів в селі Олешня Чернігівського краю.

Педагоги  Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості завітали до музею Заслуженої майстрині народної творчості України.

Гончарівна Леся Денисенко-Єременко облаштувала окреме приміщення, де зібрала найкращі зі своїх власних виробів та твори свого батька, Григорія Денисенка, відомого майстра художньої кераміки, Заслуженого майстра народної творчості України. Вражають своєю неповторністю та художньою довершеністю тарелі, рідкісні кахлі, картини, написані олією та аквареллю; великі  скульптури, створені Григорієм Павловичем. Не менш захоплюють казкові персонажі, філософські образи, втілені у глині руками його доньки, Лесі Григорівни.

Та й саме обійстя, дбайливо облаштоване майстринею, викликає почуття спокою, тихої радості завдяки величезній кількості квітів, що зустрічають кожного гостя.

 

 

Категорія: Новини | Переглядів: 56 | Додав: Redaktor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]