Головна » Файли » Гуртки

Творча майстерня "Світ Сувенірів"
[ · Скачати дистанційно () ] 31.08.2011, 08:18
ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ "СВІТ СУВЕНІРІВ"
 
 
У наш час актуальності та практичного значення набуває завдання створення умов для самореалізації кожної особистості дитини. Розвитку їх інтересів та обдарованості належить позашкільним закладам, які надають дітям можливість реалізувати свій творчий потенціал.
 
      Основною метою творчої майстерні «Сувенір» центру дитячої та юнацької творчості м. Васильків є розвиток практичних навичок роботи, стійких інтересів до творчої діяльності, формування художньо-естетичного смаку дітей, виховання працелюбності, допитливості.
 
    В творчій майстерні «Сувенір»займається близько 80 дітей, хлопчики та дівчатка віком від 7 до 16 років. У процесі роботи майстерні діти мають змогу працювати з різними видами матеріалів. 
 
Діти швидко оволодівають прийомами плетіння бісером, вишиванням, аплікацією з природних матеріалів.Приймають участь у різноманітних конкурсах, фестивалях, змаганнях.
 
 
Керівник творчої майстерні «Сувенір»: 
Чепурда Лариса Володимирівна.
 
Вихованці творчої майстерні «Світ сувенірів» активно проводять своє дозвілля, та подорожують. Відвідують музеї, виставки, майстер класи, а переможці обласних та всеукраїнських конкурсів навіть побували закордоном.
 
 
 
 
 
 
 
Категорія: Гуртки | Додав: Redaktor
Переглядів: 1365 | Завантажень: 161 | Коментарі: 2
Всього коментарів: 2
2  
tongue tongue

1  
У вашего руководителя - золотые ручки!!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]