Головна » Файли » Гуртки

Гурток «Фешн - стиль»
[ · Скачати дистанційно () ] 25.02.2013, 06:55

Програма гуртка спрямована на те, щоб учні змогли реалізувати свої творчі можливості через заняття в ньому. Крім того, у процесі виготовлення виробів гуртківці знайомляться з роботою модельєра, художника, дизайнера моделювання та конструювання одягу.Програма передбачає роботу з дітьми та юнацтвом віком від 13 до 18 років за основним і вищим рівнями навчання.У навчальному матеріалі викладено методику пошиття одягу і способи його оздоблення, оволодіння навиками швачки і кравця.  Вдосконалюються знання та навикиз конструювання, моделювання та виготовлення одягу. На заняттях за темою: «Моделювання та конструювання одягу» ставиться мета розвинути у вихованців відчуття гармонії кольорів,  знання щодо пропорцій фігури людини, формувати вміння гарно одягатися, моделювати викрійки за будь-яким складним ескізом, зокрема, самостійно розробленим; розкроїти тканину для виробу та виготовити його.Програма інтегрує знання гуртківців із креслення та образотворчого мистецтва. Підсумком кожного року навчання на основному та вищому рівнях є конкурс, на якому учні демонструють власноруч виготовлені вироби.  

Керівник гуртка-Гуллер Наталия Олександрівна

 
 
 
 
 
 
 

Звіт «Фешн-стиль»

     15.03.2018 у Васильківському міському центрі творчості студії «Фешн-Стиль» вихованки продемонстували власноруч пошите вбрання. На даному заході гості мали можливість переглянути три колекції. Перша це «Шкіряний Шарм»- вироби з штучної та натуральної шкіри. Друга- «Сміливий трикотаж» з такими виробами як сукні, спідниці, лосини та кардігани .Заключенням заходу був танок під славнозвісне «Буги-вуги» у пошитих спідницях крій сонечко та збірка з кольорового  фатину .Всі вироби варті того щоб переглянути сяйво сучасних тканин, розвиток дитячої уяви та смаку –оплески вихованцям та до наступних колекцій!!!

 

 

 

 

 

 

«Джунглі слідами динозаврів».

           Вихованки Студії "Фешн-Стиль" ВМ ЦДЮТ на канікулах не сумують, 30.10.2017 ходять слідами динозаврів, пірнають з гірки, релаксують у джакузі, відпочивають в сауні, грають та змагаються на рівновагу, пропливають по течії на надувних кругах по загадкових тунелях та переборовши страх спускаються з вируючого вулкану. І всі ці водні розваги ми отримали від поїздки до Аквапарку"Dream Island"

 

 

 

 
 
 
Категорія: Гуртки | Додав: Redaktor
Переглядів: 738 | Завантажень: 155
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]