30 січня 2017 року вихованці гуртків Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості вшанували пам'ять Героїв Крут:  Вихованці Зразкової творчої майстерні «Світ сувенірів» запалили свічку пам’яті студентській молоді Києва, яка у 1918 році відстоювала у нерівному бою українську державність. Символічно, що акція пройшла біля патріотичного куточка, де відображені сучасні борці за незалежність України у зоні АТО. 

Шануємо і пам’ятаємо героїв-захисників.

Стародавній Київ багато чим вражає своїх гостей. І однією з його "візитівок" є кручі й численні яри на правому березі сивого Дніпра, найбільш відомий з них - Бабин Яр, але вражає він своєю страшною історією Відомості про події, що сталися в Бабиному Яру 75 років назад, як незаперечні факти звірств гітлерівців, постали перед дітьми під час екскурсії.  

Трагедія Бабиного Яру ніде й ніколи не повинна повторитися. Пам'ять про загублених людей живе і сьогодні та буде жити вічно у наших серцях.

«З Україною в серці» присвяченій 25 річниці Незалежності України. Композицію вихованці назвали «Квітуча Україна», яка демонструє багатство та колорит українського народу. Біля композиції на протязі свята постійно відбувалася фото сесія васильківчан.

МАЙСТЕР-КЛАС ЗІ СТВОРЕННЯ ЛЯЛЬОК-МОТАНОК  
Вихованці Зразкової творчої майстерні «Світ сувенірів» провели майстер клас з виготовлення ляльки-мотанки. Учасники майстер-класу мали можливість відвідати виставкові вироби ляльок-мотанок, знайомитися з творчими знахідками вихованців вищого рівня навчання.  

Сьогодні кожна родина не залишається байдужою, бо рідні, близькі та знайомі знаходяться на передовій. Ми впевнені, що зроблені з любов’ю подарунки донесуть героям тепло дитячих долонь, а щира віра та підтримка дітей наблизить перемогу України. То ж з метою підтримки українських солдатів виготовлені сувеніри діти передали волонтерам для наших захисників.

"А біль у серці не стихає" захід присвячений подіям на Майдані

2017 рік оголошено роком Японії в Україні. З цієї нагоди  22 березня  вихованці Зразкової творчої майстерні «Світ сувенірів» Васильківського міського  центру дитячої та юнацької творчості  презентували стилізовану  колекцію  японського костюма під назвою «Сакура». Діти власноруч виготовили  жіночі прикраси  у вигляді квітів сакури та аксесуари   технікою «канзаши».  Під час показу  всі глядачі поринули у феєричну та загадкову атмосферу Країни Сходу Сонця. 

Показ відбувся  з метою ознайомлення дітей та учнівської молоді з традиціями японської культури та популяризації японського прикладного мистецтва в Україні.