30 січня 2017 року вихованці гуртків Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості вшанували пам'ять Героїв Крут:  Вихованці Зразкової творчої майстерні «Світ сувенірів» запалили свічку пам’яті студентській молоді Києва, яка у 1918 році відстоювала у нерівному бою українську державність. Символічно, що акція пройшла біля патріотичного куточка, де відображені сучасні борці за незалежність України у зоні АТО. 

Шануємо і пам’ятаємо героїв-захисників.

Стародавній Київ багато чим вражає своїх гостей. І однією з його "візитівок" є кручі й численні яри на правому березі сивого Дніпра, найбільш відомий з них - Бабин Яр, але вражає він своєю страшною історією Відомості про події, що сталися в Бабиному Яру 75 років назад, як незаперечні факти звірств гітлерівців, постали перед дітьми під час екскурсії.  

Трагедія Бабиного Яру ніде й ніколи не повинна повторитися. Пам'ять про загублених людей живе і сьогодні та буде жити вічно у наших серцях.

«З Україною в серці» присвяченій 25 річниці Незалежності України. Композицію вихованці назвали «Квітуча Україна», яка демонструє багатство та колорит українського народу. Біля композиції на протязі свята постійно відбувалася фото сесія васильківчан.

МАЙСТЕР-КЛАС ЗІ СТВОРЕННЯ ЛЯЛЬОК-МОТАНОК  
Вихованці Зразкової творчої майстерні «Світ сувенірів» провели майстер клас з виготовлення ляльки-мотанки. Учасники майстер-класу мали можливість відвідати виставкові вироби ляльок-мотанок, знайомитися з творчими знахідками вихованців вищого рівня навчання.  

Сьогодні кожна родина не залишається байдужою, бо рідні, близькі та знайомі знаходяться на передовій. Ми впевнені, що зроблені з любов’ю подарунки донесуть героям тепло дитячих долонь, а щира віра та підтримка дітей наблизить перемогу України. То ж з метою підтримки українських солдатів виготовлені сувеніри діти передали волонтерам для наших захисників.

"А біль у серці не стихає" захід присвячений подіям на Майдані

2017 рік оголошено роком Японії в Україні. З цієї нагоди  22 березня  вихованці Зразкової творчої майстерні «Світ сувенірів» Васильківського міського  центру дитячої та юнацької творчості  презентували стилізовану  колекцію  японського костюма під назвою «Сакура». Діти власноруч виготовили  жіночі прикраси  у вигляді квітів сакури та аксесуари   технікою «канзаши».  Під час показу  всі глядачі поринули у феєричну та загадкову атмосферу Країни Сходу Сонця. 

Показ відбувся  з метою ознайомлення дітей та учнівської молоді з традиціями японської культури та популяризації японського прикладного мистецтва в Україні. 

Моя Україно, я твоя дитина!

Під такою  назвою 3 листопада 2017 року  для  вихованців  Васильківського міського ЦДЮТ було проведено Зразковою творчою майстернею «Світ сувенірів» керівник Чепурда Л.В патріотичний квест. Під час квесту діти виконували різноманітні завдання  спрямовані на  удосконалення знань  про  Батьківщину, про ї культурні традиції та звичаї українського народу. Одним з важливих завдань квесту було розвивати дружність та згуртованість вихованців, яке вдалось досягти.

Канікули закінчуються і з новими знаннями чекаємо наступних .