Гурток «ФЕШН - СТИЛЬ»
Роботи гуртківців
 


 

 

ЗАЧІСКА ДЛЯ СНІГУРОНЬКИ!

Новий рік – одне з небагатьох свят, коли можна вийти зі звичного образу і дозволити собі   сміливість помріяти та пофантазувати.             4 січня 2017року вихованки студії дизайну одягу  «Фешн - стиль» Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості влаштували конкурсно – розважальну програму   нетривіальних зачісок  за 3 хвилини  «Зачіска для Снігуроньки!». Справді, коли ще, як не на  зимових канікулах  можна відчути себе Сніговою Королевою, Снігуронькою, Феєю, Інопланетянкою або Гостею з майбутнього. Дівчата змагались на швидкість реакції у грі «Сніжки», інтелектуальні здібності показували у розв’язуваних ребусах та загадках. Переможницею стала Козачок Юлія  і отримала  у подарунок торт. Після конкурсу дівчата всі дружньо та весело згадували приємні моменти конкурсно – розважальної програми. Веселих   та дружніх канікул!

 

«ДИВО СУКНЯ!»

Осінь золота пора, краса осіннього різнобарв’я надихнула на проведення у   студії дизайн одягу «Фешн стиль» Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості  на  конкурс «Диво сукня». Під час конкурсу учасники давали відповіді про відомих дизайнерів України, про етапи створення та пошиття моделі, але  родзинкою  конкурсу було  створення  сукні  використовуючи  природній матеріал: осіннє листя, шишки, жолуді. Свої креативні доробки, сукні з листя, представили на конкурсі:  Гончаренко Діна, Гончаренко Даша, Олійник Діана, Козачок Юлія, Боровик Анастасія.  Найоригінальнішою та нестандартною була визнана сукня,  яку створила Боровик Анастасія!

Творчості та натхнення!

 

ЧОРНОБИЛЬ – БІЛЬ І СКОРБОТА УКРАЇНИ

26 квітня 2017 року у залі Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості відбувся вечір пам'яті  до 31- ї річниці трагедії на ЧАЕС.

Вихованці Студії дизайн одягу «Фешн стиль» - керівник Гуллер Наталія Олександрівна своїм виступом через ряд інсценізацій та відеороликів закликали всіх присутніх   пам'ятати про минуле своєї держави. Ведучі – Чухальова Олександра та Бондар Вікторія наголосили на тому, що людина має протистояти злу, насильству, несправедливості та руйнуванню навколишнього світу; розвивати потребу будувати, створювати, відроджувати заради України; виховувати почуття сприймання чужого болю як свого, повагу до людей, які віддали своє життя в ім’я майбутнього життя людства; прищеплювати любов до рідного краю, почуття відповідальності за благополуччя нашої держави.

Учасники заходу вшанували пам'ять  загиблих  на ЧАЕС хвилиною мовчання.

 

Пам'ятаємо!