За підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» вихованці Васильківського міського Центру дитячої творчості зайняли призове ІІІ місце: Анастасія Пономаренко вихованка Зразкової творчої майстерні «Світ сувенірів» з роботою «Мати Берегиня», керівник Чепурда Лариса Володимирівна.

Вітаємо із заслуженою перемогою юних митців Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості та їх керівників, які здобули перемогу у Всеукраїнській виставці-конкурсу образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край” – 2016.,  

Неділько Аню, Парубець Тетяну, вихованок Зразкової творчої майстерні «Світ сувенірів», керівник Чепурда Л.В за роботу «Мати Берегиня – бережи свою козацьку родину».

26 квітня 2017року в актовій залі Центру творчості дітей та юнацтва Київщини підбито підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» Вітаємо з перемогою Боровик Анастьасію за І місце.

Вітаємо з перемогою!

29 жовтня 2017 року вихованки Неділько Анна та Лященко Катерина Зразкової творчої майстерні «Світ сувенірів» Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості прийняли участь у Міжнародному фестивалі – конкурсі «Барвиста осінь» за сприянням Міністерства культури України та Європейської асоціації фольклорних фестивалів. Діти на конкурс представили свої творчі роботи, журі високо оцінили майстерність виконання ляльок-мотанок, переможці були нагородженні дипломами І  та ІІІ ступенів, медалями та цінними подарунками.

Нових творчих злетів !

Вітаємо з перемогою!

 

29 жовтня 2017 року вихованці  Народної школи писанкарства «Дивосвіт» та Зразкової творчої майстерні «Світ сувенірів» Васильківського  міського Центру дитячої та юнацької творчості прийняли участь у Міжнародному фестивалі –  конкурсі  «Барвиста осінь» за сприянням Міністерства культури України та Європейської асоціації  фольклорних фестивалів. Діти на конкурс представили свої творчі роботи, журі високо оцінили майстерність виконання писанок  та ляльок-мотанок, переможці були нагородженні дипломами І , ІІ та ІІІ ступенів, медалями та цінними подарунками.

Нових творчих злетів !